JILS

هیچ چیز ارزش نگرانی و نداره شاد باشین :)

بیایید روراست باشیم، هیچ‌کس همیشه خوشحال نیست، دلیل خوبی هم برای آن وجود … این کار، بی‌بروبرگرد به استرس و اضطراب ختم می‌شود و به نوعی هدفِ خوشحال … آنها به آخرین‌ نسخه‌های هرچیز و بهترین‌ها احتیاج ندارند و ارزش خودشان را به چیزهای خارجی گره نمی‌زنند. آدم‌های خوشحال آموخته‌اند که هیچ چیزِ به خصوصی نمی‌تواند احساس خوشحالی یا …

هر روز چندین بار با خودتان تکرار کنید: در آن چه برای من اتفاق می افتد همیشه، خیری نهفته است و مطمئن باشید بهترین ها برایتان اتفاق می‌افتد. … فقط و فقط آهنگ هایی گوش کن که ملودی شاد و متن مثبت دارند. … و لبخند رو هرگز فراموش نکن … از وقتی «فردا » را یاد گرفتیم، همه چیز را گذاشتیم برای فردا. … پس هیچ چیز ارزش نگرانی نداره.

عزت نفس یعنی من چقدر برای خودم ارزش قائل هستم و خودم را لایق و شایسته چه مقدار پول و ثروت می بینم. …. امیدوارم همیشه سرشار از انرژی مثبت و شاد و پرنشاط باشید …. از هیچ چیز نمی ترسم زیرا خلیفه خدا هستم و تمام نعمت های الهی از آن من است. … تو گفتی «من همیشه نگران و ناامیدم»، خداوند پاسخ داد «تمام نگرانی هایت را به دوش من بگذار»،.

هرگاه همه چیز بودیم و گفتیم: “هیچ نیستیم” پس بیاییم بزرگ باشیم… و بزرگ شدن را تمرین کنیم… و بعدبزرگ شدن …

سر آخر، چیزی که به حساب می آید تعداد سالهای زندگی شما نیست … هیچ انتظاری از کسی ندارم! …. بیشتر بخند و کمتر نگران باش. … پس فرصت اونی که می‌خوای باشی رو از خودت نگیر، زندگی اونقدری ارزش داره که هر وقت حس کردی جایی از اون رو اشتباه اومدی … زندگی کوتاه است، بنابراین به آن عشق بورزید، شاد باشید و لبخند بزنید.

“باربارا دی آنجلیس”. بیاییم هر روز وظیفمون بدونیم که حداقل دل یک نفرو شاد کنیم 🙂 … معتاد شوید 🙂 از اعتیاد بدون چون و چرا به شادی نگران نباشید , معتاد شوید ! … شادی تنها داروی شفا بخشی است که هیچ گونه عوارض جانبی نداره … 🙂 … قیمت یک روز زندگی چنده؟ … طوری لبخند بزنم که گویی هیچ چیز اشتباه نیست . … خوشبخت باشید :).

با به کارگیری قانونی خاص در شرایط زندگی همواره شاد زندگی کنید و آرامش را … ممکن است تصور کنید که چیزهای زیادی ندارید یا اصلاً هیچ چیز ندارید، اما … همینطور نباید نگران باشید که بقیه چه فکری می‌کنند. … و لبخند زدن همیشه به معنی خوشحال بودن فرد نیست. … خيلى از اين اتفاقا برام افتاده كه الان حضور ذهن ندارم .

وقتی میفهمی و میرانی ام چیزی درون دلم فرو میریزد . … آنکه حاضر شده ایم منزلش را به صد برابر قیمت واقعی اش از او خریداری کنیم باز راضی نمی شود . … بگوييم : شاد و پر انرژي باشيد نگوييم : خسته نباشيد بگوييم: من نگوييم: اينجانب بگوييم: دوست ندارم …. هیچ چیزی دردناک‌تر از این تضاد میان دگرگونی آدم‌ها و ثبات خاطره نیست!

شادی واقعی یعنی اینکه هیچ چیز نمیتونه روی زندگیت تاثیر بذاره مگر افکار خودت . … شادی درونیه و هیچ ربطی به عوامل بیرونی نداره ، عوامل بیرونی شاید یه مدت …. را شاد کنیم رفتار خوبی با آن دیگران داشته باشیم برای خودمان ارزش قائل باشیم و درست … از درون نگران هیچ اتفاقی نباشی اون موقع از درون شاد و آرامی واین یعنی شادی واقعی .

ما اینجا 120 عکس شاد برای پروفایل جمع آوری کردیم که دیدنش بهت انرژی دوباره … منصف باشیم ! … خودم را دوست دارم از روزی که دریافته ام جز خودم کسی را ندارم دیگر تنها نیستم ! … مثلا لبخند معمولی من کجا و لبخندی که با فکر کردن به تو روی لبم نفش میبندد … به خودم قول دادم اونقدر قوی باشم که هیچ چیز نتونه آرامش ذهنم رو به هم بزنه …

چگونه آرامش داشته باشیم و شاد زندگی کنیم … برخی تکنیک های روانشناختی است که ضمن کمک به رفع تشویش و نگرانی، آرامش، نشاط و شادی را در زندگی ما رونق می بخشد. … در این جهان، هیچ حادثه ای برحسب تصادف نداریم و در همه وقایعی که روی می دهند، لطف … همچنین در ذهن الهی از دست دادنی ای وجود ندارد و اگر شما به ظاهر چیزی را از دست می دهید …

یادتون باشه در تمامی این مراحل هیچ چیز یک دفعه خلق نمیشه نه احساس خوب دائمی و نه زندگی فوق … به عوامل بیرونی نیاز نداری برای خودت ارزش قائل باش خودت و دوست داشته باش و خودت و … کمک میکنه زندگی به سبک شخصیتون رو داشته باشید و دیگه نگران هیچ موضوعی نباشید و ب شیوه خودتون پیش برید و حس خوبتون رو بیشتر کنید:)

من جز یک چیز نمی دانم و آن این است که هیچ چیز نمی دانم . … میهمانی های فراوان از ارزش آدمی می کاهد ، مگر دیدار پدر و مادر . …. به دنبال نکات مثبت و نقاط قوت دیگران باشید تا آن ها را پیدا کنید. ….. که بدبختانه به لذات شدید و حاد خو گرفته اند دیگر از لذات معتدل حظ نمیبرند و همواره با اضطراب دنبال شادی و نشاط میگردند .

صمیمانه نسبت به غیر، علاقه‌مند باشید. … وقتی که خود را برای بدترین وضع آماده کنیم، نگرانی در ما اثر ندارد.

اما چیزی که من در این مقاله به آن می‌پردازم فیلم و کتاب راز و قانون جذب است. …. اصلاً نگران نباشید، شما فقط بنشینید و تصور کنید، گیتی حساب‌های شما … بنابرین به هیچ عنوان نمی‌توانید از جادوی فکر مثبت استفاده کنید” … ما باید به صورت دائمی و مداوم از لحظۀ اکنون خود آگاه باشیم. …… این شخصا برام خیلی ارزش داره.

چه تازه عروس باشید یا مادری با چند فرزند، راه هایی وجود دارد که می … همسر شما از اینکه فکر کند او هم شما را خوشحال می کند، شاد خواهدشد. … می دهد شما به مسائل، نگرانی ها، علایق و عقاید او احترام می گذارید و هیچ چیز ….. ارزش وقت گذاشتن و چشم گذاشتن را نداره ولی حالا که نوشتین ماساژ پای این … شاد نه اما شادروان بلدیم :).

نگرانی باعث آشفتگی‌تان می شود. نگرانی … نگران نبودن مطمئنا برایتان شادی به ارمغان می آورد. … لبخند بزنید و خالصانه دیگران را دوست داشته باشید. …. هیچ کس به جز خودتان نباید قدرت تعیین میزان ارزش و خوشبختی‌تان را داشته باشد. …. تنها چیزی که از آن می ترسم این است که آدمی باشم که زیاد خودم را دوست ندارم.

چون فقط یک بار نمی ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند . … نگران نباش به کسی نخواهم گفت ؛ …. آنقـدر که دیــواری شود تا هیچ احسـاســی نـتوانــد سَــرَک بکشد و سَر به سَرم بگذارد… … از اینکه دوسِت داشته باشن می ترسی …. قیمت هیچ می بخشی و ….. عیب نداره که شبا بدون ” شــب بــخــیــر عــشــقــت ” می خوابی . ….. و به همه لبخند زدن

نگران نباشید. … سرشلوغ باشید: هیچ‌چیز به اندازۀ سر شلوغی شما را از فکر کردن به او خلاص … نمونه‌هایی از این گروه‌ها هستند که شما را با افراد جدید آشنا کرده و به طور …… و آرامشتون مهمتر نیست پس کسی ارزش نداره بخاطرش آرامش خودتو سلب کنی و …… خورد شدم دیگ نمیکشم نمیتونم هیچ وخ ببخشمش چون بازم دوستش دارم:).

امروز می خوام یک تجربه جدید و بسیار مفید رو مطرح کنم که با استفاده از اون می … پس شما اگر ذهن خالی تری داشته باشید بهتر می توانید روی کارهایتان ….. لبخند یادتون نره. … پره که نمیتونم به هیچ چیزی فکر کنم و اصالا خالیم نمیشه من سعی میکنم از …… وقتی افکار مزاحم،نگرانی استرس وهرچیز منفی به سراغت میاد،یه …

لبخند بزن به زندگی زندگی رو ساده بگیر،با همه زیر و بمش،با همه سختی ها و با همه ترس و غمش… … و خـــوردن هـیـچ چــیـز مــثـل خــوردن غــصـه حــرام نــیـسـت .

بعد تا حدودی شیطنت های کودک عادیه و جای نگرانی وجود نداره. … 30 ساعت نبودن پدرش پسرم با من هیچ مشکلی نداره و پسر خوب و خوش اخلاق هست و حالا با این اخلاق ….. در صورتی که مشکلو بیان کنید بیشتر میتونم راهنمایتون کنم شاد باشید ….. همراه کنید و بر عکس اینکه نشان بدهید این چیز بی ارزش است که پسرتان دفع می کند بهتر است …

چگونه خونسرد و آرام باشیم, اکثر ما بیشتر از آنچه امروز آرام هستیم می … خوب است را امتحان کنید تا باعث شود حس کنید فردی آرام تر، شاد تر هستید. … آرامش زمانی که شما چیزی جز حس خود انتقادی، خود تنفری ندارید و به … به خودتان ارزش، قدرت و زیبایی که به جهان اعطا می کنید را همیشه یادآوری کنید. ….. جز خداکسیو ندارم.

در این جهان هیچ چیز به جز مرگ و مالیات قطعی نیست. … ما نمی‌توانیم به مرگ به عنوان یک حادثه‌ی واقعی ایمان داشته باشیم، بنابراین … اضطراب مرگ به طور طبیعی در وجود تمام کسانی که فکر مرگ و مردن را غیرقابل قبول می‌پندارند ظهور می‌کند. … برخی رویکردهای جدید نیز به نظریه‌ای بینابین معتقد هستند که این نظریه …

نگراني و هيچ دغدغه اي نامه بنويسيد و …. این روزها حتی یادگرفتم چه طور روی صورتم لبخند باشد و توی دلم گریه. ….. من از عشق زمینی حرف می‌زنم که ارزش آن در«حضور» است نه در محو و نابود شدن یکی در دیگری. … و حق داریم بسیاری از نظرات و عقاید هم را نپذیریم بی‌آنکه قصد تحقیر هم را داشته باشیم. …. ديگر چيزي ندارم برابت آرزو کنم!

افراد با اختلالات اضطراب اغلب احساس ترس و ناامنی می کنند و در مورد همه چیز احساس … برخی افراد به اشتباه خود را با رژیم غذایی بی ارزش مانند فست فود و بستنی سیر می کنند. ….. برخی از زنان افسرده به نظر می رسد که دیگر قادر به شاد بودن یا حتی لذت بردن نیستند. ….. به خاطر اين كه هيچ دركي از عاطفه ندارم نه كسيو دوس دارم نه كسي منو .

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر