JILS

نبرد خونین فیل و شیر بر سر بچه فیل

NAP , #NAPanimal OMG! Elephant Dad destroy 2 King Lion save baby Elephant, Epic Battle Of Elephant vs …

نبرد خونین فیل و شیر بر سر بچه فیل … مبارزه حیوانات وحشی :نبرد شیر و کروکودیل ، فیل و بوفالو … نبرد حیوانات: نجات بچه فیل از حمله 5 شیر گرسنه.

NAP NAPanimalOMG! Elephant Dad destroy 2 King Lion save baby Elephant Epic Battle Of Elephant vs Lion.

جنگ شیر با فیل و ناکامی شیرها در نبرد با فیل و فیلم نبرد شیرها با فیل و فیلم جالب … نبرد و جدال حیوانات گویی تمامی ندارد جدال هایی که بر سر طعمه میان حیوانات رخ می دهد بیشتر پایانی خونین را در … حمله ناگهانی شیر به دختر بچه در سیرک + فیلم.

نبرد خونین بین فیل و شیرها+ویدیو … به گفته یکتن از بازدیدکنندگان پارک، وقتیکه چوچه فیل شیر را دید که به او … بلاخره شیر ها موفق شدند.

یک گله شیر ماده، فیل جوانی را تنها به دام انداختند و با حمله دسته جمعی به او سعی … می شود و پشت سر او بقیه شیرها نیز سعی می کند چنگال های خود را در بدن فیل فرو … او به سختی از جایش بلند می شود و نبرد را تغییر می دهد. … هجوم مرگبار گله برای نجات بچه فیل +عکس … درگیری خونین شیرهای نر برای جفت +عکس.

بچه کرگدن که از دیدن صحنه این حمله مرگبار شوکه شده در گوشه ای پنهان می شود و پس از دور شدن فیل دیوانه بر بالای سر مادرش حاضر می شود. کرگدن مادر …

… سابی آفریقای جنوبی با فریادهایی از سر درماندگی از خواب پرید، فریادهایی … مناطقی در آفریقا هستند که گله شیرهای بزرگی دارد، شیرهایی که عادت دارند به فیل‌ها حمله کنند. … خراش‌های خونین پشت اسب آبی نشان دهنده نبردی طولانی با این دو شیر است. … برای مثال، در موردی در کنیا 18 شیر برای شکار یک زرافه جوان با …

چندین صحنه از نبرد خونین میان شیر و بوفالو را تماشا می‌کنید. … بوفالو، گورخر، و بچه های حیوانات بزرگتر مانند فیل و زرافه جزو غذای اصلی شیرها محسوب می‌شوند.

خوراک شیرها را بیشتر پستانداران بزرگ تشکیل می‌دهند. شیرهای ساکن آفریقا شکار جانورانی چون گاو وحشی، گاومیش آفریقایی را ترجیح می‌دهند.

شیر به خاطر بدن بزرگ و هیبت و چالاکیش در هنگام شکار لقب «سلطان جنگل» را به خود گرفته؛ … جفت‌سم‌سانان بومی آفریقا و به‌ندرت جانداران بزرگی چون فیل و زرافه می‌شوند. ….. و تاریک‌تر می‌تواند نشان‌دهنده افزایش احتمال پیروزی یک نر در نبرد با نرهای دیگر باشد. ….. دشمنی شیرها با کفتارهای خال‌دار به خاطر رقابت بر سر غذا نیز هست.

در این فیلم نبرد نفس گیر بین یک بوفالو و شیر نر را که سرانجام با از پا … در این فیلم زیبای حیات وحش بچه کفتاری که توسط شیرهای نر شکار می شوند را مشاهده می کنید. … در اتفاقی نادر در حیات وحش گاومیش شجاع در نبردی خونین با دو شیر نر گرسنه … در این فیلم فوق العاده حیات وحش بیننده شاهد شکار یک فیل جوان از سوی دو شیر …

جدال دیدنی از نبرد شیر و فیل‌ها+ تصاویر. جیمز گیفورد، عکاس … یک روز ماجرای عجیب زنده‌شدن یک پسر بچه پس از مرگ. 13980720182908 …

نبرد شیر با تمساح سر ناهار گوره خر · 1:22 · نبرد تمساح با فیل · 0:37 … نبرد بچه فیل با 7 شیر افریقایی · 0:37 · شیر و تمساح سر هم فریاد می زنند!! 2:49 · کلیپ نبرد تماشایی و مغلوب شدن 20 شیر در مقایل یک فیل … نبرد خونین تمساح ها (دوبله).

از ماموت های بسیار بزرگ در عصر قبل از یخبندان تا فیل های آسیایی و آفریقایی امروز این موجودات … ویدئو/ نبرد خونین دو قبیله از میمون‌های ماکاک … جگلاین (Jaglion) حیوانی بسیار نادر است که حاصل جفتگیری جگوار نر و شیر ماده می باشد. … شیرهای گرسنه که از دور منتظر این لحظه بوده اند به گورخر هجوم آورده و بعضی بر سر آن می جنگند.

تصاویر تاثیرگذار شیر نری که برای نخستین بار بچه اش را …

شیرهای نر معمولا پس از رسیدن به فرماندهی گله کشتار خونینی در گروه به راه می‌اندازند؛ آنها توله های زیر دوسال که متعلق به سر دسته قبلی است را به شکل …

نبرد دو پلنگ بر سر قلمرو . . . . . . #ببر … جنگ خونین ببر بر سر ماده نزدیک بود همدیگرو بکشند . … #شیر #جنگ #حیوانات #حیوانات_وحشی #حیوانات_زیبا . … #شنا #شناگر #فیل #رودخانه #ویدیو #ویدیو_کلیپ #کلیپ #کلی. … شیر بچه های افغان.

مرگبارترین مبارزه شیر در مقابل تمساح/دیدنی … حمله 14 شیر به فیل جوان و پیروزی فیل! ۱۳۰. 02:49 … نبرد جالب عقرب با جوجه تیغی. ۴۶. 01:10 … شایان مصلح: من پسر نامرئی برانکو بودم/میگفت بخاطر مادرت راه خطا نرو/ …

تصاویری از نبرد خونین یک شیر نر با شیر ماده منتشر شده است، که ابهت این حیوان را زیر سوال می برد! … حیوانات وحشی گاه در حیات وحش بر سر قلمرو می جنگند و گاه بر سر طعمه نزاع دارند. در فیلم و … تصاویری از شکار یک بچه فیل توسط سلطان جنگل!!

چهارشنبه بیست و چهارم تیر ۱۳۹۴

رکنا: در این فیلم حمله بی رحمانه کفتار به شیر و توله اش را می بینید. … همخوابی شوهرم با یک دختر جوان وقتی سر زده به خانه رفتم فهمیدم +عکس.

بچه فیل که برای لحظات کوتاهی از مادرش جدا شده بود با حمله چند شیر ماده گرسنه سرنوشت … در “تانزانیا” عکاسی می‌کرد لحظات دراماتیکی از نبرد مرگ و زندگی را شاهد بود. … عکس/ تصادف خونین پژو با چند شُتر … سر سفره آدم‌کش‌ها نشستن ماست مالی ندارد!

… راز بقا,,, لطفا کانال من رو دنبال کنید. شما اول حدث بزنید کدام برنده ی این نبرد خونین میشن؟ … نبرد خونین فیل و شیر بر سر بچه فیل. از کانال. نرو بعدی · 10:17.

آن چیزی که واژه آریایی را در دوران معاصر سر زبان‌ها انداخته ایدئولوژی نژاد برتر است … را می‌خورند که قاعدتا برای خیلی‌ها عجیب است، از اسب و فیل گرفته تا اختاپوس!

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر