JILS

مسئولین در خدمت به مردم فریاد می زنند ما در خدمت الکویمان

قرآن شریف درباره پیامبر اسلام می فرماید: او به خاطر سختی هایی که به مردم می رسید، …. بنده به اوصاف الهی، زندگی را شکوفا و سازنده در جهت محبت و خدمت به دیگران می نماید. … ما باید خدمتگزار باشیم، واقعاً خدمتگزار باشیم و هرچه خدمت بکنیم، باز کم است. … در این میدان، کمتر از میدان تاخت و تاز در بین مسئولین و دست اندرکاران نیست.

نگاهی اجمالی به آیات، روایات و سیره انبیا و اولیا به خوبی این امر را ثابت می کند که بعد … بدین سبب است که انبیا و اولیای الهی، همواره در خدمت مردم بوده اند. … در قرآن از زبان حضرت عیسی7 می خوانیم: Gوَ جَعَلَنی مُبارَکاً أَیْنَ ما کُنْتُF؛[1] «و مرا هر جا که … گواراترین زندگی: Gکُلُوا وَ اشْرَبُوا هَنیئاً بِما کُنْتُمْ تَعْمَلُونَ * إِنَّا کَذلِکَ نَجْزِی الْمُحْسِنینَF.

یکی از مهم ترین آموزه های قرآن و اهل بیت علیهم السلام خدمت به مردم و نیازمندان جامعه است . … خویش نه تنها گرهی رااز زندگی گرفتاران باز می کرد بلکه چگونه خدمت کردن به دیگران را به …. امام حسین علیه السلام فرمود: «والله ما عندی مال اقضی عنک; به خدا قسم! …. شما می بینید که پیمانهای الهی شکسته می شود ولی هیچ فریاد نمی کشید در حالی که …

برچسب‌ها:, ,

فروشگاه مارکت سنتر