JILS

فرمت جدید 360 درجه‌ صوتی سونی فضای پخش زنده را تداعی می کند

سونی Sony به زودی فرمت صوتی صدای ۳۶۰ درجه را برای شبیه سازی محیط … سونی قصد دارد فناوری Reality Audio 360 را پاییز امسال در اختیار کاربران قرار دهد. این قابلیت به نوعی فرمت جدید صوتی محسوب می‌شود و می‌تواند فضای اجرای زنده را … را به‌صورت مجازی در اطراف شنونده ایجاد کند و فضای پخش زنده را تداعی کند.

اين قابليت به نوعي فرمت جديد صوتي محسوب مي شود و مي تواند فضاي اجراي زنده را براي كاربران تداعي كند. در واقع جهت پخش صداي خواننده و آلات …

سونی تکنولوژی جدید خود به نام ۳۶۰Reality Audio را با همکاری شرکای خود در اواخر … پزشکی · سلامت · فضا · محیط زیست … سونی پاییز امسال از فرمت ۳۶۰ درجه صوتی خود رونمایی می‌کند … این فناوری برای تجربه موزیک زنده بوسیله پخش سازها و صداها از جهات … برچسب‌ها360Reality Audioآمازون موزیکسونیصدای 360 درجه.

V82D با قیمت مناسب و امکاناتی نظیر … و کارائوکه و پخش صدای 360 درجه بهترین سیستم صوتی سونی است. … وضعیت : جدید … درایو نوری این مدل از DVD و CD پشتیبانی می کند و دست شما را در … همچنین رقص نور 360 درجه نیز نور را در تمام فضای اتاق به رقص درمی آورد.

کمپانی سامسونگ با سیستم صوتی 360 یک تحول در دنیای کالای صوتی ایجاد کرد و … این محصول جدید با خاصیت پخش صدا در 360 درجه برای کاربران موقعیتی را … یک تجربه جدید در مقایسه با اسپیکر هایی که صدارا در یک جهت پخش می کنند را تجربه کنند . … وجود سیستم عامل اندروید در تلویزیون های اسمارت سونی.

دارای فناوری … آن این امکان را برایتان فراهم می کند که در هر نقطه ای از محیط صدایی واضح و کامل را بشنوید. … ورودی میکروفن موجب می شود تا به جای خواننده به صورت زنده هر نوع آوازی را بخوانید. … های CD و DVD را دارست واز پس پخش انواع فایل های صوتی و تصویری بر می آید.

gs9 از همه جهت مقایسه بفرمایید . … البته این مصداق برای مقایسه هدیونیت p99rs و 9887 کمتر صدق میکند و به حق … خروجی کار معنی واقعی کنسرت زنده داخل اتاق خودرو را تداعی میکرد و چشیدن طعم … هماهنگ با پنل پخش میباشد که قابلیت چرخش تا 7 دور به صورت 360 درجه را برای …

دکمه روشنایی 125 رنگی.

می توان USB flash drive ای برای قفل و باز کردن قفل ویندوز در نظر گرفت. … سرویس که بر پایه Voip کار میکند به کاربران خود اجازه برقراری تماس صوتی به صورت …… این همان ادعایی است ک سونی با سری گوشی‌های جدید خود دارد و به همین دلیل در ….. و سازگاری آن با شبکه‌های اجتماعی و سرویس‌های پخش زنده ویدیو در فضای اینترنت است.

سیستم صوتی تلویزیون فورکی ال جی B7GI شامل دو بلندگو و دو ساب ووفر با توان … صدایی رسا و بدون نویز را از همه جهت در فضا منتشر می کند تا با شنیدن صداها بصورت سه … همچنین این تلویزیون از گیرنده دیجیتال داخلی پشتیبانی می کند که شما را از …. ریموت کنترل جادویی; پشتیبانی از فرمان صوتی; نمایش تصاویر 360 درجه …

پردازش صوتي ديجيتال Theater/Hall1/Hall 2 ) DSP) … می شه بگین این فرمت چه فرقی با فرمت ها دیگه دارند؟ … سونی میخواد با ps3 بلورای رو وارد خونه ها کنه. …. که تداعی پرده ی سینمارو داره و یک سیتم پخش دیسک های فشرده که دارای سیستم صدای …. تماشاگران باید وجود یک ساب ووفر خوب را در سینمای خانگی حس کنند.

اچ تی سی هدفون های Beats را از تلفن هایش حذف می کند … جدیدش را با سیستم صوتی Beats و هدفون های خوش صدایش با آن سیم های قرمز به فروش می رساند. … سه بعدی پخش خواهد شد و ۸ ساعت نیز گزارش زنده به صورت سه بعدی خواهیم داشت. … سری پنجم ایکس باکس 360 لپ تاپی … رونمایی از سری جديد واکمن هاي سونی اريکسون با مدلW995.

نسخه X6 قابلیت های متعدد جدیدی دارد که هرکدام می توانند به سرعت عمل کاربر و بالا بردن کیفیت خروجی کمک کنند. … که کمتر نرم افزار یافت می شود که بتواند فرمت های صوتی و تصویری زیادی را پشتیبانی کند. …. قابلیت چرخش 360 درجه ای نقشه ها …. مثلا در بخش پلیرها و مخصوصا پخش دی وی دی هایی که کاربران به کیفیت بالا و …

پاناسونیک از گوشی اندرویدی و ویندوزی جدید خود رونمایی کرد. … Z6 می کند؛ Z را جایگزین سری پرچم دار X سونی سری …. LG 360 Cam ….. 8 الـی 16 گیگابایـت فضـای ذخیـره سـازی داخلـی را در اختیـار کاربـران قـرار مـی دهـد و عـالوه بـر آن مـی تـوان …… از سراســر دنیــا کــه کنفرانــس را بــه صــورت زنــده و ۳60 درجــه مشــاهده می کردنــد، بــود.

پلی استیشن 3 یک سال پس از اکس باکس 360 روانه بازار شد و دلیل این تاخیر هم … تنها باید در فاصله حداکثر 30 سانتی متر و زاویه 85 درجه ای از سنسور قرار بگیرید. … بخش فروشگاه آنلاین سونی PS4 به نسخه قبلی شباهت دارد ولی با این حال در چند سال …. فناوری فرمان صوتی Kinect در کنسول جدید بسیار کارآمد عمل می کند و می توانید …

اولین ویدیو 360 درجه ثبت‌شده از یک راهپیمایی فضایی را اینجا ببینید. on 14 مهر 1396 ….. مدل جدید هدست سونی پلی استیشن VR با تغییراتی اندک معرفی شد …. داک هواوی میت 10 مثل سامسونگ دکس، گوشی شما را به یک دسکتاپ تبدیل می‌کند (شایعه) …… پخش زنده کنفرانس مایکروسافت؛ امروز 5 آبان 95، ساعت 17:30.

با فضای کار نرم افزار افترافکتس با متحرك سازی سادهالیه ها ….. ،الیه را در پنجرۀ کامپوزیشن مخفی می کند و با اینVideoدر این است که Videoبا فرمان Shyمخفی می شود. …. Rچرخش و دیگری نشان دهنده تعداد دورهای کامل 360 درجه است. …. خصوصیات ساختاری فایل ها فرمت میگویند که معموالً با حروف اختصاری در انتهای نام فایل ها قابل …

بسیار مناسب است.) ….. فضای مناسبی جهت استفاده از سرویسهای جدید نظیر …… خود یک زندگی رویایی را تداعی می کند.

دوره جديد شماره1 15 آبان 100 1389صفحه 900تومان. از پشت … گذاشته و پخش نمي كند. … درجه يك بود كه بالفاصله از آن استقبال شد و تاثير …. پيش از هر چيز لبخند جاودانه موناليزا را در ذهن همه تداعي مي كند. ….. به همين دليل فارســتر و شركا پيش بيني كرده اند كه فضاي …… جايزه صلح نوبل تنها به كساني مي رسد كه زنده.

ﺣﻔﺎﻇﺖ دﯾﺠﯿﺘﺎﻟﯽ و ﻟﻮازﻣﺎت آن ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﻔﻬﻮم ﺟﺮﯾﺎن ﻣﻨﺴﻮخ ﺷﺪن ﻓﻨﺎوري ﭘﺨﺶ و ﮐﺎرﺑﺮد … ﯿﺘﺎل ﻣﺎﻟﮑﺎن ﻣﺤﺘﻮا از. ﻣﺤﺘﻮاي دﯾﺠﯿﺘﺎﻟﯽ ﺧﻮد ﺣﻔﺎﻇﺖ ﻣﯽ. ﮐﻨﻨﺪ و ﺗﻌﯿﯿﻦ. ﮐﻨﻨﺪة اﺻﻠﯽ در ﮐﺎرﺑﺮد اﯾﻦ ﻣﺤﺘﻮا در وب … اﯾﺠﺎد ﻓﻀﺎي دﯾﺠﯿﺘـﺎﻟ. ﯽ …… دﯾﺠﯿﺘﺎﻟﯽ ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﮐﺸﻒ و ﺣﻔﺎﻇﺖ از زﺑﺎﻧﻬﺎ، ﻓﺮﻫﻨﮕﻬﺎ، ﺗﺎرﯾﺨﻬﺎ، …… ﺻﻔﺤﺎت ﺻﻮﺗﯽ دﯾﺠﯿﺘﺎﻟﯽ، ﻓﯿﻠﻤﻬـﺎي آﻣﻮزﺷـﯽ دﯾﺠﯿﺘـﺎﻟﯽ، ﮐﺘﺎﺑﻬـﺎي اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮑـﯽ، دﺳـﺘﻨﺎﻣﻪ …… ﺗﻮاﻧﻨﺪ اﯾﺪة ﯾﮏ ﻣﻘﺎﻟﻪ زﻧﺪه را ﺟ …

اینجاست است که Galaxy Note Samsung خود نمایی می کند . … بودن پیش فرض File Manager · پشتیبانی فوق العاده از فرمت های ویدیویی · باتری 2500 میلی … نگاه 360 درجه به Samsung Galaxy Note : Galaxy Note با ابعاد x 9.7 146.9 x 83 …. این گوشی درست همانند Galaxy S II دارای دو عکس پس زمینه پویا یا Live Wallpaper جدید است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر