JILS

شکار دشمن در ارتفاعات بمو

خاطره ای شنیدنی ، اقای محمد پازن از جانبازان شریف شهرری ➕ آر پی جی خراب و شکار دشمن.

ارتفاعات بمو تسلط بر دشمن · ساجدین ری. 4 بازدید ۴ ساعت پیش. 5:19 · شکار دشمن در ارتفاعات بمو · ساجدین ری. 12 بازدید ۴ ساعت پیش …

مشاهده یک قلاده پلنگ در پارک ملی بمو شیراز توسط کارشناسان و عکسبرداری … از کارشناسان محیط زیست در حین گشت زنی در ارتفاعات پارک ملی بمو متوجه حضور پلنگ ایرانی … وی ضمن تکذیب شایعه شکار پلنگ توسط یک اسپانیایی در پارک ملی بمو … آمریکای تحت (…)ی ترامپ همه را دشمن خود می داند.

کتاب «بمو» نوشته اصغر کاظمی خاطرات شناسایی منطقه قصرشیرین و ذهاب با تغییر جلد پس از ۱۸ سال دوباره منتشر … تلاش‌مان این بود که تمام گوشه و کنار آن عملیات را شکار کنیم. … هدف، بررسی وضع دشمن در تیغه‌های بیشگان بود. … بین دو رشته‌ ارتفاع بیشگان بودیم؛ ولی متوجه نشدم که جلو می‌رویم یا برمی‌گردیم.

علی آرندی اظهار داشت: وی که به شکار در پارک ملی بمو و فروش گوشت شکار در … در حاشیه منطقه منتظر پایین آمدن شکارچی شرور و همدستش از ارتفاعات ماندند. … با حیات وحش و طبیعتش در یلدا جشن خواهد گرفت از نبود یک دشمن بی انصاف.

کوه بمو ادامه ارتفاعات سلسله جبال زاگرس است. … شکاربانی‌ و نظارت‌ بر صید منطقه‌ شکار ممنوع‌ به‌ منطقه‌ حفاظت‌ شده‌ و سپس‌ به‌ پارک‌ وحش‌ بمو تغییر …

حتی در بالای بمو بین نیروهای شناسایی و دشمن درگیری به وجود آمده و … ما مدتی را در ارتفاعات پیچیده غرب گذرانده بودیم و با اطلاعات وسیعی به منطقه …

دشمن داشت ارتفاع جغالوند را می‌کوبید از ایشان درخواست کردیم که منطقه را …. این پاکسازی تا پای دامنه‌های شمالی جنوبی ارتفاع بمو گسترش یافت و …

از آنجا که دیدگاه باغ کوه فاصله قابل توجهی با خط دشمن داشت غروب که می شد برای لذت … گشتی داخل منطقه فیمابین رفته و یه آهو شکار کرده و کباب حسابی خورده اند . … این ارتفاعات جبهه ما را تشکیل می داد مهمترین ارتفاع در منطقه بمو بود که ما بین شاخ …

کوه بمو در رشته کوه زاگرس واقع در شمال شهر شیراز است که با جهت شمال غربی جنوب شرقی امتداد دارد. در شرق به ارتفاعات خرمن کوه و در جنوب به دریاچه مهارلو می‌پیوندد.

ارتفاعات کوه بمو شهرستان ثلاث باباجانی منطقه شکار ممنوع میشود… ۲۹ مهر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه. کاظم علیزاده گفت: هم اکنون پنج منطقه شکار ممنوع در استان کرمانشاه داریم و بر آنیم این مناطق را به … آیت الله علما:نباید اجازه دهیم دشمنان در وحدت ما نفوذ کنند.

ارتفاعات کوه بمو شهرستان ثلاث باباجانی منطقه شکار ممنوع میشود. … کاظم علیزاده گفت: هم اکنون پنج منطقه شکار ممنوع در استان کرمانشاه داریم و بر آنیم این مناطق را …

این گونه در استان فارس در پارک ملی بمو و منطقه شکار ممنوع بید بیده زیست می نماید. …… بسیار می ترسد و هیچ حرکتی از خود نشان نمی‌دهد، کاراکال دشمن طبیعی ندارد و به محض احساس خطر …… در ارتفاعات رویش دارد و دارای گلهای زرد با ساقه های بلند است.

زیرا این ارتفاعات در حفظ جناح مواضع خودی و تسلط دید و تیر بر عقبه دشمن، دارای … از جنوب به دشت مرتکه و ارتفاعات شاخ خشیک و بمو، از شرق به رودخانه زیمکان و کوه …

پس از آن در مرحله سوم عمليات، تيپ ‌27 با بستن راه فرار دشمن در محدوده … و توانست با شکار تانک‌هاي دشمن در منطقه “پاسگاه زيد” ماشين جنگي عراق را … لشکر ‌27 در اين عمليات ماموريت داشت تا با تصرف ارتفاعات ‌112 –146 و ‌142 دشمن را … از اين رو منطقه ” شاخ ‌شميران ” و ” بمو” براي اجراي عمليات بعدي در نظر گرفته شد.

ارتفاع شیخ‌گزنشین (1877) و شیخ تارجر (1866) کانی‌مانگا به تصرف قوای خودی در … «بمو» پاسخ بسیاری از پرسش‌های فعالان جنگ را در خود دارد. … یعنی بلندترین قله‌ کانی‌مانگا در اختیار دشمن باقی ماند و تنگه‌ روکان و شهر پنجوین سقوط نکرد. ….. فیلم لحظه گرفتار شدن زن هرمزگانی در چنگال ۲ شیطان / این ۲ مرد هم خودشان شکار شدند.

کتاب «بمو» نوشته اصغر کاظمی خاطرات شناسایی منطقه قصرشیرین و ذهاب با … تلاش‌مان این بود که تمام گوشه و کنار آن عملیات را شکار کنیم. … هدف، بررسی وضع دشمن در تیغه‌های بیشگان بود. بیشگان، دو رشته ارتفاع موازی هم دارد.

از مین گذاری های زیر ارتفاع بمو در سرپل ذهاب سال 63 تا مین گذاری مقابل دشمن در … منطقه شکار و تیراندازی ممنوع قراویز مشترک قصرشیرین و سرپل ذهاب هم اکنون.

دوستان بالای ارتفاعات بمو رفته و از آن عکس تهیه کرده‌اند. … یکی از موضوعاتی که دشمن از روزهای اول انقلاب گمان می‌کرد که می‌تواند از آن نتیجه …. وقتی برمی‌گشتند، تانک‌های عراقی در دشت، آنها را شکار می‌کردند، نام عملیات تغییر کرد.

ابراهیمی با تکذیب شایعه شکار پلنگ توسط یک اسپانیایی در پارک … دو نفر از کارشناسان محیط‌زیست حین گشت‌زنی در ارتفاعات پارک ملی بمو …

… و «پرویز هرمزی» توسط شکارچیان متخلف در ارتفاعات منطقه به شهادت رسیدند. … محیط بان بمو در درگیری با شکارچیان زخمی و راهی بیمارستان شد. … تنگه گچ و پارک بمو، در بیانه‌ای نوشتند: گلوله تفنگ‌های دشمنان محیط زیست ایران …

از این رو منطقه “شاخ ‌شمیران” و “بمو” برای اجرای عملیات بعدی در نظر گرفته شد. … رزمندگان لشکر ‌27، بر روی ارتفاعات کانی مانگا، جنگ سختی را با دشمن آغاز کردند. … رسید که فرمانده و معاون لشکر با “آرـ پی جی هفت” به شکار تانک‌های دشمن پرداختند.

مرصاد نیوز: ارتفاعات تیغی و صعب‌العبور بازی دراز با قله‌های بلند و شیب‌های تند و بریدگی‌های ممتد و … عراق تا ارتفاعات بمو نیز دید دارد. …. پیروز شهید علی ‌اکبر شیرودی همراه بودکه به حق جانانه تان کها و ادوات دشمن را شکار می کرد.

ارتفاعات تیغی و صعب‌العبور بازی دراز با قله‌های بلند و شیب‌های تند و بریدگی‌های ممتد و طول ‌16 … عراق تا ارتفاعات بمو نیز دید دارد. …. همیشه پیروز شهید علی ‌اکبر شیرودی همراه بودکه به حق جانانه تان کها و ادوات دشمن را شکار می کرد.

عملیات بازی دراز در مجموعه ارتفاعات استراتژیک بازی دراز در غرب استان کرمانشاه روایتی از … عراق تا ارتفاعات بمو نیز دید دارد. …. نشین همیشه پیروز شهید علی ‌اکبر شیرودی همراه بودکه به حق جانانه تانکها و ادوات دشمن را شکار می کرد.

پلنگ بزرگترین گربه سان دنیاست که در ارتفاعات بلند کوهستانی زندگی می کند و همین …. این جانور در حال حاضر به عنوان یک گونه حمایت شده در کشور بوده و شکار آن قاچاق … در این میان مطالعات متعددی در مناطق ساریگل، البرز مرکزی، بمو، خجیر، بیرک، ….. شاید غرور این جانور پرابهت اجازه نمی دهد به انسان که مهمترین دشمن آنست، پشت …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر