JILS

زندگی پر از روزهای سخت بود

روزهای سخت زندگی من، بگذرید. … که اس ام اساش کوتاه هست اما پر احساسه,پسری که دستات رو تو چراغ قرمزِ خیابونا محکمتر میگیره, … رفتنت نمکی بود برهمه ی زخم هایم.

آینده ای روشن را برای همه شما خواهانم و امیدوارم به تمامی آنچه که برایش زندگی می کنید، … پر حرارت و زیبا بود. ….. قسمتی از داستان بلند روزهای سخت، همیشگی نیست.

روزهای خوش زندگی هر کجا هستم باشم آسمان مال من است. … اما سخت دلم را شکستند. … ..یکی از آنها، حوری زیبایی به نام اکو (Echo) بود که از عشق او روز و شب نداشت. … گاهی لحظه های سکوت پر هیاهوترین لحظه های زندگی اند مملو از آنچه میخواهیم بگوییم اما …

درهیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالیکه گویی ایستاده بودم . … چرا فکرمیکنن اینقــَدر آسونه فراموش کردن کسی که یه روز زندگیــم بود و روز دیگــه همه … نداشته ها و تنهایی های کوچک با چیزها و آدمهای کوچک پر میشوند ….. خدایا خودت میدانی در سخت ترین لحظه هایم نیز از یادت غافل نبودم، حتی در لحظه های از.

در این مطلب مجموعه جملات غمگین زندگی و گریه دار زندگی را در متن های کوتاه و عاشقانه گردآوری کرده ایم. این جملات زیبای … زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی … کاش زندگی از آخر به اول بود. … دوباره مینویسیم و باز پاک میکنیم، غافل از اینکه یه روز داد میزند ورقه ها بالا… …. دیدی که سخــــت نیســـــت تنها بدون مــــــــــن ؟

روزهای فراموش نشدنی من. … در من اثر سخت ترین زلزله ها را. پر نقش تر از فرش دلم …. اونقدر پُر که همه ی جای خالی ها رو بگیره و دیگه خلایی نباشه. … سپس با عصبانیت گفت آنقدر بار شکست برایت سنگین بود. که حتی …. چیزی به وسعت یک زندگی.

در این مجموعه در مجله روزانه، جملات زیبا و کوتاه، متن و سخن بزرگان در مورد زندگی را گرد … و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که … به این زندگی برگشتم، تا از آن لذت ببرم، انگار که آخرین روز از زندگی فوق العاده من است. …. وقتی زندگی سخت می‌شود، هیچ تلاشی برای تغییر شرایط نمی‌کنیم.

روزهای سخت زندگی من یه جا واسه تنهایی ها… … دلم واسه همه تنگ شده بود ولی حس کردم اونا اینجوری نبودن ! ولی با همه این … که همش در تلاش بود و پر از انگزه و نقشه های جدید .

متن زیبا و کوتاه در مورد زندگی شاد، خوشبختی و عشق و امید، جملات دلنشین و زیبا درباره زندگی و … از آن، داشتن عشق و امید و احساس خوشبختی در تک تک لحظات سخت زندگی برای موفقیت و رسیدن به آرزوها … زندگی پر از زیبایی است، به آن توجه کن …. برای یک روز هم که شده دنبال چیزهایی که نداری نرو و از چیزهایی که داری لذت ببر …

اس ام اس درباره زندگی سخت و تلخ روزگار ،اس ام اس با موضوع زندگی،اس ام اس تلخی روزگار،اس ام اس نامردی روزگار،پیامک … و زندگی نامی پر رنگ بر تیتراژ جوانیست!

روزهای سخت بی تو کاش می ماندی برایم… … فکرفردا چه بی رحمانه شوق زندگی رااز روی لب هایم برمیدارد …. امشب زسوز عشق پر غوغاترم من. … چشمای تو همون چشایی بود

گریه هایمان لحظه ای بود وشادی هایمان همیشگی قلبهایمان پاک وبی ریا بود و. …. زندگی .برای من سخت است شاید الان که این نوشته را مینویسم بدترین لحظه زندگیم است .اماتقدیرمن این بود …. و حال آن روز پر از خاطره باگذشت۱۱ سال که خود پر از خاطره گشت.

یک روز احساس کردم اگر اورا با یک غریبه ببینم تمام شهر را به آتش خواهم کشید……… اما امروز حتی … کاش کودک بودم تا بزرگترین شیطنت زندگی ام نقاشی روی دیوار بود … به همان قدر که چشم تو پر از زیبایی است ، بی تو دنیای من ای دوست پر از تنهایی. است …. حقیقت تلخ است ، نه به تلخی جدایی ، جدایی سخت است نه به تلخی تنهایی.

هم بهانه خوبی است برای امیدوار بودن،برای زندگی بهتر داشتن،برای یک نفس راحت کشیدن. خدایا شکر … خوش به حال پرنده ها ، دلشان که تنگ شود پر میزنند پیش هم …

تکنیک های ساده برای عبور از روزهای سخت عبور از روزهای سخت,لحظه‌های دشوار … هرچند این توصیه‌ها ساده و آشنا به نظر می‌رسند، اما مرور دوباره آن‌ها (و صد البته عمل به آن‌ها) خالی از فایده نخواهد بود. … چه بخواهیم چه نخواهیم زندگی پر از سختی‌ها و مشکلات است.

چقدر سخت است…!!! یار را . …. حق با سکوت بود صدا در گلو شکست. تا آمدن با تو … گفـتَم : روز هاي تكراري زنـدگي ام را كـه خط ب‍‍ـزنم كودكي چـند … چندتا جمله ی پر معنی.

و سخت می کنند گذرِ لحظه هایت را … آدم هایی که کوهِ معرفت می … در زندگی من … کنی،مبادا که فراموش کنی روز شادیش ارزویت بود… … ﺯﻣﺎﻥ ﺑﮕﺬﺭﺩ ﻭ ﺩﻧﻴﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﺍﺯ ﺁﺩﻡ ﻫﺎﻯ ﻭﺍﻗﻌﻰ …

متن زیبا کوتاه در مورد زندگی شادی و خوشبختی جملات دلنشین و زیبا از زندگی متن در مورد آرامش … بیوگرافی آناهیتا نیکوکار خلبان و همسرش + داستان زندگی …. زندگی سخت نیست … گاهی پر از غم … ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﺷﺠﺎﻉ ﻧﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﺑﻮﺩ … … و روزهای بهتر خاطره آورند …

سخت که “نمی ماند”! پس خدارا شکر که “می … اگر جواب هر جفایی ، بدی بود که داستان زندگی ما خالی از آدم های خوب می شد ! اگر نمی توانی آدم …. “تنها باید قوی و پُر استقامت باشیم و همه روزه در انتظار روزی بهتر و شادتر از روزهای پیش باشیم “!! + نوشته شده در …

چه بخواهیم چه نخواهیم زندگی پر از سختی‌ها و مشکلات است. … شما فردی مانند من باشید، برای شما این‌که در هر شرایطی به فکر خود باشید سخت خواهد بود.

یک روز تنهاییت را پر میکنند وقتی خوب وابسته … زمین گیر شده ام پای زندگی ام در گچ است ! … سخت بود فراموش کردن کسی که با اوهمه چیز و همه کس را فراموش می‌کردم!

دنیا پر از افرادی است که منتظرند کسی از راه برسد و به آنها انگیزه بدهد تا به فردی تبدیل … تنهایی از تو آدمی میسازد که دیگر شبیه آدم نیست ، روزهای من اینگونه و شبهایم اصلاً نمیگذرد. … بزرگترین فن زندگی استفاده از فرصت های بی نظیری است که بر ما میگذرد‍‍ … سخت است بفهمی آدم ها گناه نکرده اند که با تو احساس رفاقت میکنند

گاهی خیلی سخت خواهد گذشت، اما مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد. … بزرگ‌ترین روز زندگیِ همه‌ی ما روزی است که مسئولیت تمام نگرش‌ها و رفتارهایمان را …

بیاییم هر روز وظیفمون بدونیم که حداقل دل یک نفرو شاد کنیم 🙂 … تمرین کنید و آنقدر وجود و امیال و افکارتان را از آنچه باعث شادی تان میشود پر کنید تا معتاد شوید.

آنکه مي …

وقتی با انگیزه و پر انرژی هستیم می توانیم از لحظات زندگی مان لذت بیشتری … های سخت و ناامید کننده رخ داده بود صحبت می کردم و او از داستان زندگی خودش و … خودتان را برای زمان خاصی در روز تنظیم کنید و متن پیام انگیزشی را هم در …

ﺁﺧﺮ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺧﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺍﺯ ﻧﯿﺎﻣﺪﻧﺶ ﺷﻮﺧﯽ ﮐﻪ ﻧﯿﺴﺖ … ﻣﮕﺮ ﺁﺩﻡ ﭼﻘﺪﺭ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﻧﯿﺎﯾﺪ ﺁﺭﺵ ﻧﮋﺍﺩﻱ … سخت ترین لحظه اونه که حس کنی …. زندگی‌ خود را با دیگران مقایسه نکنید؛ ما هیچ خبر نداریم که زندگی‌ آنها برای چه و چگونه ….. سینمای صامت، پر از سکوتی گویا و خنده دار بود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر