JILS

ایران نابودی اسرائیل را “یک هدف قابل دستیابی” می داند

ایران نابودی اسرائیل را یک هدف دست یافتنی نامید … کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که نابودی اسرائیل یک هدف قابل دستیابی است. … ایشان و بسیاری از خوانندگان محترم خوب می دانند که بنده حدود 2 سال است که بازنشسته شده و …

دولت آلمان مواضع ایران درباره اسراییل را “ضد اسراییلی” می‌داند و مصداق “یهود … نابودی اسراییل شد؛ اظهاراتی که در خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) … از نقشه پاک شود و این دیگر یک رویا نیست و یک هدف قابل دستیابی است.

پیاده روی اربعین می تواند به سمت نابودی اسرائیل پیش رود … فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که نابودی اسرائیل یک هدف قابل دستیابی است … حمله به ایران اسلامی ما را ندارند و می دانند که جنگ نظامی علیه ایران مساوی نابودی اسرائیل است.

ممکن است فرمانده سپاه پاسداران ، حسین.

آخرین و مهمترین اخبار جهان را در صفحه جهان خبرگزاری اسپوتنیک ایران بخوانید.

آخرین و مهمترین اخبار جهان را در صفحه جهان خبرگزاری اسپوتنیک ایران بخوانید.

خرداد؛ دولت آلمان مواضع ایران درباره اسراییل را “ضد اسراییلی” می‌داند و مصداق … باید از نقشه پاک شود و این دیگر یک رویا نیست و یک هدف قابل دستیابی است.” … برای نابودی اسرائیل ابعاد ضد بشری این اظهارات را نادیده گرفته است.

دولت آلمان مواضع ایران درباره اسراییل را «ضد اسراییلی» می‌داند و مصداق «یهود … رژیم شوم باید از نقشه پاک شود و این دیگر یک رویا نیست و یک هدف قابل دستیابی است.» … سلامی برای نابودی اسرائیل ابعاد ضد بشری این اظهارات را نادیده گرفته است.

روسیه از ایران و عربستان سعودی می خواهد که از خاک سوریه به عنوان زمینه ای برای رویارویی ….. تلاش آمریکا را برای استفاده از دلار به عنوان یک سلاح سیاسی اشتباه می داند. ….. پاسداران انقلاب اسلامی گفت كه نابودی اسرائیل یك هدف قابل دستیابی است.

به اسراییل حمله نكنند.

نخست وزیر عراق: اسرائیل در حمله به پایگاه های حشد شعبی دست داشته است … سخنگوی دولت ایران : تهران از تغییر رفتار عربستان استقبال می‌کند …… عبدالله باکیده: نگاهی بر سینما حاکم شده که فیلم جنگی را بیهوده می‌داند/ به ….. سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت كه نابودی اسرائیل یك هدف قابل دستیابی است.

بلوغ شــرعی می داند، قانون جدید حمایت از کودکان و نوجوانان )و برخی قوانین. دیگر از جمله قانون …… کــه موضــع ضــد اســرائیلی ایــران و اظهــارات مقامات.

همه اختراعات آخرالزمانی/ ایران هراسی به بهانه 21دسامبر/ دنیا کی تمام می شود؟ … در آمریکای مرکزی، روز 21 دسامبر 2012 (اول دی ماه 1391) را آخرین روز دنیا می دانند. … ستاره دنباله دار می گویند: اگر جرمی به آن بزرگی باشد که بتواند زمین را نابود باید حداقل …. بین شیعیان ایران و عراق، ازمیان بردن نفوذ ایران در عراق یک هدف قابل دستیابی یا …

… فلسفه مدرن و اشتغال خاطر آن به بنیادگرایی و معرفت‌شناسی می‌داند. …. که هر نهضت لیبرالی بدون توجه به آنها، بنیان‌های خود را نابود می‌سازد. …. در راستای تمرکز به یک هدف قابل دست‌یابی ممکن می‌شوند. …. فیلم | نکاتی درباره صبیتی نفتکش ایرانی که هدف موشک قرار گرفت · مشاهیر شرمساری منچستر را ببینید!

عربستان و اسرائیل، اولین …. است، نابودی حوثی ها و تسلیم کامل مردم غیرتمند يمن بر. اثر قحطی و … عناوینی همچون وزیر عزیز”، “فرزند انقلاب” وزارت امور خارجه وظیفه خود می داند که …. چند روز عملیاتی کند و یمن را یک هدف قابل دستیابی تلقی. می کرد که …. پرسیده شد، اظهار کرد: فکر می کنم که مردم ایران به طور کامل در.

دولت آلمان مواضع ایران درباره اسراییل را ضد اسراییلی می‌داند و مصداق یهود ستیزی نمی‌داند. … باید از نقشه پاک شود و این دیگر یک رویا نیست و یک هدف قابل دستیابی است. … سلامی برای نابودی اسرائیل ابعاد ضد بشری این اظهارات را نادیده گرفته است.

دولت آلمان بر این باور است که موضع ضد اسراییلی ایران و اظهارات مقامات … نابودی اسراییل شد؛ اظهاراتی که در خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران … او گفت:” این رژیم شوم باید از نقشه پاک شود و این دیگر یک رویا نیست و یک هدف قابل دستیابی است. … تداوم حیات نامشروع و جعلی خود را در تنش و درگیری در منطقه می داند.

به همین خاطر ما ۴۳۰ هزار دلار آماده کردیم تا از طریق سفارت ایران در زاگرب به ….. ولی به قول ایشان شرط نابودی ایران اسلامی آن است که آمریکا برای مقابله با ایران از ….. ملتها نیز با عظمت به ملت سربلند ایران می نگرند و می دانند که راز این عزت و سرافرازی …… میگه باید یک هدف قابل دستیابی انتخاب بشه حرفR: میگه باید هدف واقعگرایانه …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر