JILS

سناریوی حذف عنوان «شهید» از تابلوی معابر این‌بار در ساری به کوچه سردار شهید حاج اکبر اسفندیاری کشید!

عنوان شهید مجددا به تابلو معابر کوچه سردار شهید اسفندیاری مزین گشت+ … معابر این‌بار در ساری به کوچه سردار شهید حاج اکبر اسفندیاری کشید!!

سناریوی ادامه‌دار حذف عنوان «شهید» از تابلوی خیابان‌ها و کوچه‌های کشور این‌بار به مازندران کشیده شد و در شهرستان ساری در بعضی کوچه‌ها به مکرر شاهد حذف عنوان «شهید» هستیم؛ به راستی چه کسانی و با چه هدفی به … پس از حذف شهید فهمیده از کتب درسی، این‌بار عنوان «شهید» از تابلوهای کوچه شهید فهمیده ساری حذف شده است!

پس از حذف نام شهدا از برخی معابر شهر تهران، در اقدامی ادامه‌دار و مشکوک، این‌بار نام شهدا از تابلوی کوچه‌های شهرهای کرمان، تبریز و شیراز حذف شد تا احتمال … حاج محمود: اربعین با شهدا می‌آیم! … اما سناریوی ادامه‌دار پاک کردن عنوان شهید به برخی شهرهای دیگر کشور هم رسید. …. کوچه شهید نوری در بروجرد اسم شهید رو حذف کردن.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روستای برگه مرحوم مغفور،مشهدی علی‌اکبر خناری …. سناریوی حذف عنوان «شهید» از تابلوی معابر این‌بار در ساری به کوچه سردار شهید حاج … و شهرستان ساری و به کوچه شهید بزرگوار سردار شهید حاج اکبر اسفندیاری کشید .

… اعزام دومین کاروان روستای برگه به کربلا معلی+عکس · سناریوی حذف عنوان «شهید» از تابلوی معابر این‌بار در ساری به کوچه سردار شهید حاج اکبر اسفندیاری کشید!!

پاورپوینت کامل و جامع با عنوان تحلیل رگرسیون دو متغیره در 89 اسلاید … تحلیل رگرسیون; در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید. … روستای برگه به کربلا معلی+عکس · سناریوی حذف عنوان «شهید» از تابلوی معابر این‌بار در ساری به کوچه سردار شهید حاج اکبر اسفندیاری کشید!!

سری زدیم به جانباز فراموش شده شهرمان در بیمارستان فجر تبریز ، بهرام حمدالهی که …. هشترود نیوز ، مگس از جمله حیواناتی است که همیشه آنها را به عنوان حیوانات موذی و به …… از تحصیلات آکادمیک موسیقی بهره مند هستند در کوچه و خیابان به اجرای موسیقی زنده …… هشترود نیوز – پنج زورگیر شرور در شهرک شهید رجایی مشهد دستگیر شدند.

شهید صیاد شیرازی در سال 1346 موفق به اخذ دانشنامه لیسانس دانشکده افسری شد و سپس دوره …… بیان روز:رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه …… بيان روز:حذف عارف از انتخابات به نفع نامزد کارگزاران، باعث دلخوری و …… یادوراه سردار جاوید نشان حاج احمد متوسلیان و شهدای زن پلدختر برگزار شد.

لرس: فرمانده لشکر 84 استان لرستان در سفری سرزده از 10 خانواده شهید ارتش …. لرس: احمدي‌نژاد در نامه‌اي به رئيس مجلس شوراي اسلامي “محمدحسن نامي” را به عنوان وزير …… احمدی‌نژاد در حمایت از کاندیداتوری اسفندیار رحیم‌مشایی گفت: مشایی همه قوت هاي اين … علی اکبر جوانفکر در بیانیه‌ای ضمن کناره گیری از انتخابات گفت: از عموم مردم، …

برچسب‌ها:, , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر