JILS

ارزان‌ترین محدوده تهران برای خرید خانه

منطقه ۱۸ به عنوان ارزان‌ترین محدوده شهر تهران شامل محله‌های بهداشت، تولید دارو، … می‌دهد با بودجه کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان می‌توان در این محدوده خانه خرید.

هم چنین در محله شادآباد میانگین نرخ آپارتمان های نوساز با توجه به موقعیت و شرایط بین 7 تا 9 میلیون تومان در هر مت.

منطقه ۱۸ به عنوان ارزان‌ترین محدوده شهر تهران شامل محله‌های بهداشت، تولید دارو، … می‌دهد با بودجه کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان می‌توان در این محدوده خانه خرید.

محدوده پروین. از 4ميليون و200تا …

ارزان ترین مناطق تهارن برای خرید خانه کدام مناطق هستند؟ … می‌توان آپارتمان‌هایی در محدوده قیمتی ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان در جنوب تهران خریداری کرد.

با قیمت بالای مسکن، خرید خانه در منطقه 18 تهران فعلا تنها گزینه برای خریدارانی است که با بودجه زیر 500 میلیون تومان قصد دارند صاحب‌خانه شوند.

از طرف دیگر خرید و فروش خانه در محله مسگرآباد در منطقه 15 تهران با قیمت … گران‌ترین و ارزان‌ترین محله‌های هر یک از مناطق 22 گانه تهران – تیر ماه 1398 … دره منطقه یک تهران، خانه‌هایی با بافت قدیمی وجود دارند که باعث شده قیمت آن محدوده …

جستجوی آپارتمان برای خرید در قیطریه منطقه 1 تهران. آگهی های خرید و فروش آپارتمان در قیطریه ، خرید خانه در قیطریه.

بر اساس آخرین آمار بانک مرکزی که در اردیبهشت‌ماه سال جاری منتشرشده منطقه ۱۸ تهران ارزان‌ترین منطقه برای خرید خانه و طبیعتاً منطقه یک گران‌ترین …

صفحه 1.

ایران فایل، قوی ترین موتور جستجوی املاک و مستغلات. تهران. ورود. عضویت … پیش خرید. رهن و اجاره قابل تبدیل با انتخاب این گزینه، موتور جستجوی ملک تمام موارد مشابه …. مشکی، بیانگر قیمتی است که در محدوده میانگین قیمت ملک های مشابه منطقه است.

لیست آپارتمان برای خرید فروش در امام رضا ( خیابان تهران ) مشهد همراه با عکس و قیمت های مناسب. اطلاع از قیمت … متریال عالی نزدیک حرم مطهر خارج از محدوده طرح ترافیک.

لیست آپارتمان برای خرید فروش در بریانک تهران همراه با عکس و قیمت های مناسب. اطلاع از قیمت های … تهران، محدوده بریانک، بین جیحون و 12 متری ، ک علمداری. طبقه 2.

آپارتمان در دیوار، ثبت رایگان آگهی فروش آپارتمان، مشاهده آگهی های آپارتمان های فروشی، درج و مشاهده رایگان تبلیغات فروش آپارتمان در دیوار تهران و حومه.

بهترین و ارزان ترین مراکز خرید تهران … مردانه،کفش و پوشاک،ساعت،عینک،وسایل خانه صوتی و تصویری،جهیزیه عروس،ابزار … این مرکز از مراکزخرید تهران در محدوده ترافیک قرار دارد و ۱۰۳۷مغازه آن را تشکیل داده اند در …

مشاهده کامل و جستجوی دقیق آگهی های خرید و فروش آپارتمان در شهر تهران منطقه گیشا … خرید آپارتمان گیشا ۷۵ متر ۲ خوابه طبقه: سوم قدیمی … معاوضه باملک ارزانتر …. سلام در محدودة چهارراه ولیعصرتاونک و إز طرفین تا حدود خیابان وصال وحافظ آپارتمان 50 …

در این گزارش قیمت متوسط خانه‌های معامله شده در کل مناطق تهران در آبان ماه در مقایسه با … برابر شده است · ارزان‌ترین و گران‌ترین مناطق تهران برای خرید مسکن کجاست؟ … بیشترین محدوده قیمتی بین ۶ تا ۷ میلیون تومان در هر متر مربع.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر